Сорти моркви, які гарантують вам щедрий та якісний урожай, за умови правильного догляду

Щоб отримати хороший урожай моркви, важливо не тільки правильно доглядати за посадженим овочем. Велике значення має і вибір відповідного сорту.

Каскад F1

Це високоврожайний гібрид голландської селекції. Середня довжина овоча – 22 см, а вага – 130-170 г.

Морква даного сорту відрізняється солодкуватим смаком і підвищеним вмістом каротину.

Коренеплоди мають конічну форму і гладку поверхню без горбів і тріщин. Дозрівають вони через 100-130 днів.

Флакке

Цей сорт відноситься до пізньостиглих та дозріває через 150 днів. Коренеплоди виростають в формі конуса.

Їх середня довжина – 22-25 см, а важать вони близько 200 г. М’якуш соковитий і достатньо солодкий.

Така морква стійка до хвороб і має підвищену здатність до зберігання. Цінується за те, що в міру дозрівання вона не зеленіє.

Нантська

Один з найпопулярніших середньостиглих сортів. Городники люблять його за гладкі коренеплоди циліндричної форми і ніжну солодку м’якоть, що містить багато каротину, а також за тривалий термін зберігання.

Овочі виростають 14-17 см завдовжки, а їх середня маса – 100-160 г. До кінця дозрівання морквяна верхівка стає коричнево-зеленою або фіолетовою.

Самсон

Гібрид середнього терміну дозрівання стабільно дає високі врожаї і є невибагливим у догляді. Його циліндричні коренеплоди досягають 20-30 см, важать 130-150 г і мають відмінні смакові показники.

Дозріла морква не виступає над рівнем грунту, а після збору добре зберігається.

Московська зимова

Головні переваги цього середньостиглого сорту – хороша врожайність, довгий термін зберігання, приємний аромат і солодкий смак. У довжину морква виростає в середньому до 15-17 см, досягаючи маси 100-170 г.

Овоч має форму циліндра, всі коренеплоди ідеально рівні і гладкі. Частина, що височіє над поверхнею землі, не набуває зеленого відтінку.

Королева осені

Ця морква по праву вважається королевою серед інших видів, так як має безліч переваг. Її конічні коренеплоди ніколи не тріскаються і вражають своїм смаком.

Дозріває овоч через 120-130 днів після посіву, досягаючи до часу збору довжини приблизно 30 см і маси в 200-250 г. Зібраний урожай збережеться до кінця весни і не втратить смакових якостей.

Всі описані види майже не мають недоліків, тому можна сміливо садити будь-який з них.

Читайте також: Щоб морква не псувалася до весни, є кілька способів її зберігання взимку


Не пропустіть