Соня Плакидюк відверто розповіла про особисте життя

Відома українська фотографиня та експерт шоу “Топ модель по-українськи” вирішила поділитися деякими деталями з особистого життя. Зірка розповіла, чи мала стосунки, після розставання з відомим хореографом Річардом Горном.

Соня Плакидюк користується шаленою популярністю, за її сторінкою в Instagram стежить більше пів мільйона підписників. Fashion-фотограф активно веде свій блог та постійно ділиться з шанувальниками своїми світлинами та думками. Тож не дивно, що їх цікавить, чи зайняте серце їхнього кумира і якщо так, то ким.

У своєму інтерв’ю для видання “Теленеделя” Соня вирішила розставити усі крапки над і, та заговорила про особисте. Жінка пояснила, що наразі почувається дуже спокійною та абсолютно вільною. Вона зазначила, що не любить словосполучення “вільне серце”, адже у неї воно викликає не дуже хороші асоціації. Крім цього, Соня не розуміє, чому усіх так цікавить, чи є у неї коханий чоловік, хіба жінка не може “простоювати”?

Нагадаємо, Соня та Річард познайомилися ще у 2014 році на проекті “Супермодель по-українськи”, де разом брали участь в якості модних експертів. Згодом, стосунки переросли у кохання, і через 3 роки стало відомо про їхні заручини. Проте, весілля так і не відбулося, адже зірки вирішили розірвати стосунки. Крім цього, причини такого рішення ще й досі не відомі.

Читайте також: Дружина Дмитра Ступки наважилась на пластичну операцію


Не пропустіть