Антитренди 2021: який одяг вийшов з моди в цьому році

Кожна жінка прагне бути красивою та стильною, тому дуже важливо сьогодні стежити за модними тенденціями, які допоможуть створити цікавий та ефектний образ. У цій статті ми розповімо вам про речі, які втратили свою актуальність в цьому році. Читайте, та робіть висновки.

Принт тай-дай

Останні три роки речі з тієї ж “варенки” після довгої тимчасової перерви знову стали  популярними, причому цей принт зустрічався буквально у всьому: світшоти, костюми, футболки, сукні, окремі деталі на одязі.

Цей принт дійшов навіть до високої моди, до люкса, в тому числі і Dior, в колекціях якого була величезна кількість такого одягу.

І як зазвичай відбувається з модними течіями, коли чогось з’являється дуже-дуже багато, воно з часом, заполонивши весь ринок, починає ставати не модним.

Одяг з принтом в тематиці космосу, планет, сузір’їв

Протягом останніх двох років ця тематика використовувалася так часто, як і принт “тай-дай”, усюди – від мас-маркету до люкса. Тепер ця тематика стала набагато менш актуальною знову ж через те, що коли чогось стає багато, воно дуже швидко набридає – ви можете це спостерігати і в своєму звичайному житті.

Сукні з легких прозорих тканин, спідниці (спідниці-пачки)

Безумовно, це такий одяг, який залишиться в деяких сегментах, наприклад, в сегменті весільних, вечірніх, коктейльних або випускних суконь. Але, якщо говорити про впровадження цих суконь і спідниць на кожен день, що ще не так давно було абсолютно нормальним, сьогодні цей тренд пішов на спад.

Безумовно, коли-небудь буде нова хвиля, коли ми повернемося до цих спідниць і вони знову увійдуть в моду. В даній ситуації, коли всі носять тільки спортивні штани, все дуже комфортне, і ми взагалі ізолюємось від якихось заходів і один від одного, настане момент, коли люди знову захочуть носити сукні, об’ємні тканини і т.д.

Тому сьогодні можна просто приховати ці речі до кращих часів і, якщо ви збиралися на кожен день купити якусь невагому спідницю, для того, щоб поєднувати її зі світшотами, светрами і жакетами, краще поки утриматися від цієї покупки.

Спідниці, брюки, шорти із зібраною в складки талією, зав’язаною на пояс

Крім того, що цей тренд став менш актуальним за рахунок того, що його було дуже багато, він насправді великій кількості людей ще й не підходить. Мало того, що ці складки є на талії, так вони ще й присутні уздовж стегон, і цей штучний об’єм візуально акцентує ту частину тіла, яку багатьом не хотілося б підкреслювати.

Тому цей фасон не підходить, наприклад, жінкам, у яких недостатньо виражена талія і хотілося б зробити її вужчою, не підійде також і в тому випадку, якщо є зайвий об’єм у верхній частині стегон – все це акцентується.

Тренди зими 2021: топ-10 наймодніших хутряних пальт сезону


Не пропустіть