Sonya Kay розповіла причину смерті батька та скасувала весілля

Два тижні тому українська співачка Sonya Kay втратила батька. Дівчина зізналася, що він довгий час боровся з раком і заявила, що її довгоочікуваного весілля не буде.

Sonya Kay була дуже близькою з батьком і досі не може повірити, що його більше немає. Для неї це велике потрясіння і горе. Артистка вирішила скасувати весілля, яке мало відбутися влітку цього року. Все це вона розповіла у програмі “Зірковий шлях” на телеканалі “Україна”.

Тато виконавиці, бізнесмен Сергій Хлябич протягом тривалого часу боровся з раком. Чоловік переміг хворобу, проте в нього несподівано обірвався тромб.

Мама зателефонувала і сказала: “Тато помер”. У мене був шок. Я не розуміла, що відбувається. Він тільки приїхав з мамою з Ізраїлю, де його лікували від онкології. Батько одужав, все було добре. Нам сказали, що обірвався тромб і він помер за секунду, – розповіла Sonya Kay.

Для дівчини це неймовірна трагедія і вона прийняла рішення скасувати розкішне весілля, яке планувалося на червень.

Весілля не буде, бо воно не потрібне мені без нього. Ми просто розпишемося 7 червня і все. Розпишемося і житимемо далі, – заявила співачка.

Про смерть Сергія Хлябича стало відомо 25 березня. Цією новиною поділилася в мережі тьотя Sonya Kay Софія Ротару. Артистка розповіла, що напередодні помер чоловік її молодшої сестри Ліди.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Сегодня две недели как ушёл из жизни мой самый дорогой, самый добрый и самый лучший папа на свете! Я до сих пор не могу поверить, что его уже нет с нами, кажется будто он уехал куда-то в командировку или просто на работе…так хочется ему позвонить, поговорить обо всем и просто крепко обнять, но я этого уже никогда не смогу сделать. Он был самый добрый, веселый, справедливый, самый лучший папа на свете! Он всегда так радовался и гордился моими успехами, всегда меня поддерживал и верил в меня, очень сильно верил! Поэтому, папочка, мой родной, я сделаю всё, чтоб ты мной гордился, я знаю ты всё видишь и всегда рядом! Я тебя очень сильно люблю и ты всегда в моём сердце! Самый лучший папа на свете!

Публикация от Sonya Kay (@sonyakayofficial)

 

Джерело 24tv

Не пропустіть