Соломія Вітвіцька повідомила, що в Чернівцях їй напророчили долю

Популярна телеведуча Соломія Вітвіцька повідомила фанам, що їй напророчили, коли жінка вийде заміж. Не так давно зірка “ТСН” повернулась із всеукраїнського туру, який був присвячений Дню Незалежності України.

Соломія Вітвіцька відвідала аж п’ять міст, отримавши велике задоволення. За словами жінки, вона мандрувала Західною Україною.

Спочатку Соломія Вітвіцька побувала в Чернівцях. Саме там їй напророчили долю. Ведуча програми “ТСН” відвідала старовинний Університет, в якому провела прямий ефір.

Екскурсовод запропонував зірці українського шоу-бізнесу зазирнути у старовинне дзеркало та відкрити ключем двері в університетський храм. За легендою, кожна незаміжня жінка, яка пройде такий ритуал, на наступний рік обов’язково зустріне своє кохання.

Також Соломія Вітвіцька побувала в Івано-Франківську. Там вона відвідала антикварну кав’ярню. В Тернополі телеведуча поласувала смачними пляцками, а в Луцьку зустрілась з молодшим братом Северином.

А ще зірка “ТСН” побувала в Рівному. Там вона прогулялась парком із карликовою свинею. За словами Соломії Вітвіцької, команді ТСН вдалося встановити рекорд України за найбільшою кількістю випусків, які були проведені просто неба.

Читайте також: Юрій Горбунов розсекретив, як з дружиною дізнався про третю вагітність


Не пропустіть