Солістка гурту ONUKA розсекретила, чому не хотіла народжувати дитину

Наталія Жижченко, яка солісткою гурту “ONUKA”, ошелешила мережу своїм зізнанням. Співачка дуже рідко дає інтерв’ю. Однак, не так давно у програмі “Екзамен” жінка розповіла, чому довгий час не хотіла народжувати дитину.

Зірка українського шоу-бізнесу зізналась, що не планувала продовжувати свій рід. За словами Наталії Жижченко, в неї взагалі не було материнських інстинктів.

Артистка із жахом дивилась на подруг, які мають дітей. Також жінка заявила, що народження дитини це дуже велика відповідальність. Вона зовсім не хотіла бути мамою й всю себе присвячувала лише кар’єрі.

Вибір співачки поважали батьки та коханий чоловік. Однак, у 2019 році Наталія Жижченко несподівано завагітніла.

Про вагітність жінка запідозрила, перебуваючи у турі в Китаї. Тоді в неї була сильна нудота. Однак, артистка була впевнена, що це від специфічної їжі. Повертаючись додому, ONUKA придбала два тести на вагітність. Однак, коли жінка побачила дві смужки, то ледь не знепритомніла.

На таку новину чоловік співачки відреагував дуже позитивно. Він був щасливий, що стане батьком. Про переривання вагітності Наталія Жижченко не задумувалась.

Вона активно виступала за кордоном, а пізніше взяла декретну відпустку. 14 травня 2020 року жінка вперше стала мамою.

Читайте також: Антоніна Матвієнко показала дітей Арсена Мірзояна від першого шлюбу


Не пропустіть