Оля Цибульська розповіла, за що чоловік заплатив їй 10 тисяч доларів

Популярна співачка та телеведуча Оля Цибульська розсекретила, за що отримала від чоловіка 10 тисяч доларів. Подробицями жінка поділилась у програмі “33 за 3”, ведучою якої є Олександра Кучеренко.

За словами Цибульської, коханий чоловік заплатив їй 10 тисяч доларів за те, щоб вона залишилась вдома у новорічну ніч.

Зірка українського шоу-бізнесу дуже рідко святкує Новий рік у сімейному колі. Майже завжди вона працює. Проте, коханий чоловік все-таки вмовив артистку залишитись вдома, заплативши їй 10 тисяч доларів.

Оля Цибульська зізналась, що це вдвічі більше за її новорічний гонорар. Також виконавиця розповіла, що бути популярною не так вже й чудово. Вона поскаржилась на відсутність друзів.

А ще зірка українського шоу-бізнесу розсекретила, що неодноразово отримувала від прихильників дорогоцінні подарунки. Одного разу жінці презентували картину відомого художника, яка знаходилась в Парижі.

Однак, Цибульська відразу відправила такий дорогоцінний подарунок назад. Також телеведуча гідно оцінює свій професіоналізм та спокусливість. Жінка вже давно перестала шукати в собі недоліки, а, навпаки, любить кожну частинку тіла й характер.

За словами співачки, найближчим часом вона мріє придбати власний літак, щоб літати на концерти.

Читайте також: Антоніна Матвієнко показала дітей Арсена Мірзояна від першого шлюбу


Не пропустіть