Софія Ротару поділилася рідкісним сімейним фото в свій день народження

Софії Ротару виповнилося 72 роки. Знаменита естрадна співачка відзначила свято в колі улюбленої сім’ї.

Сьогодні зірка приймає поздоровлення з днем ​​народження. Теплі слова адресували їй численні шанувальники творчості і близькі люди.

«Я завжди думав, ну як це – коли тебе люблять протягом півстоліття мільйони людей? Напевно, якесь особливе почуття, яке дано відчути тільки великим Артистам … Ну, а для мене ти завжди будеш Мамою – рідною, єдиною і найкращою! Дай Бог тобі здоров’я і душевного спокою! Насолоджуйся кожним днем – ти цього заслужила! З Днем народження, Софія Михайлівна Ротару!!!»- зворушливо звернувся до матері її єдиний син Руслан Євдокименко.

Поп-зірка – рідкісний гість на телебаченні і світських заходах , і кожне її нове фото в Мережі – величезна радість для фанатів. Софія Михайлівна поділилася кількома знімками з торжества. Виконавиця хіта «Хуторянка» позувала на природі в синій літній сукні в білий горошок. Акцент в наряді зроблений на плечі артистки, що зберегла підтягнуту фігуру.

Співачка також відобразила себе з онуками – 18-річною Софією та 25-річним Анатолієм. Їх назвали на честь бабусі Софії Ротару і дідуся Анатолія Євдокименка, який помер в 2002 році. Співачка вшановує пам’ять улюбленого чоловіка, який був головним чоловіком її життя.

У кадрі можна помітити не тільки радісну іменинницю , а й її чотириногого улюбленця породи Бішон фризі – пса Джиммі. Виконавиця обожнює вихованця, який став членом її сім’ї.

Джерело Cosmopolitan
Не пропустіть