Слава Камінська знову потішила мережу романтичним кадром з колишнім чоловіком

Популярна співачка Слава Камінська все частіше публікує романтичні кадри з колишнім чоловіком. Попри розлучення виконавиця перебуває з ним у чудових стосунках.

Однак, експодружжя підозрюють в романі. Зірка українського шоу-бізнесу завжди відповідає жартівливо, коли це стосується її особистого життя.

На цей раз Слава Камінська запостила фото з колишнім чоловіком, на якому продемонструвала милу усмішку. Артистка ніжно пригорнулась до Едгара Камінського, поклавши руку на його груди.

Перед камерою співачка постала в худі зі стильним принтом. Свій образ знаменитість доповнила коштовним годинником та легким макіяжем.

Колишній чоловік співачки постав на фото у стильній чорній куртці. Він чуттєво обійняв ексдружину, продемонструвавши кумедний вираз обличчя.

У дописі Слава Камінська ще більше заінтригувала своїх фоловерів. Артистка повідомила, що є самотньою жінкою, тому завжди обіймає людей, які їй подобаються.

Фоловери прокоментували нове фото зірки, засипавши її запитаннями про стосунки з колишнім чоловіком. Однак, Слава Камінська ніяк не коментує чутки про відновлення відносин з Едгаром. Шанувальники залишили у коментарях багато приємних слів та назвали колишнє подружжя чудовою парою.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений SLAVA KAMINSKA (@babaslavka)

Читайте також: Даша Квіткова пригадала гучні скандали зі своїм коханим, які були на початку стосунків


Не пропустіть