Даша Квіткова пригадала гучні скандали зі своїм коханим, які були на початку стосунків

Відоме зіркове подружжя Нікіта Добринін та Даша Квіткова вважають ідеальною сім’єю. Закохані виховують первістка й насолоджуються життям. Наразі в них чудові стосунки, які побудовані на довірі та взаєморозумінні. Проте, так було не завжди.

У програмі “Зірковий шлях” Даша Квіткова пригадала, як влаштовувала скандали своєму коханому. За її словами, найгучніша сварка відбулась відразу після закінчення зйомок “Холостяк”.

Тоді пара продовжила свої стосунки. Однак, спочатку Нікіта Добринін ніяк не міг знайти компроміс зі своєю майбутньою дружиною. Даша Квіткова розповіла, що одного разу телеведучий повідомив про поїздку до Барселони. Блогерка дуже зраділа. Проте, як виявилось пізніше, Нікіта Добринін планував поїхати за кордон сам.

Він пояснив все тим, що хоче побути наодинці зі своїми думками. Однак, коли обраниця телеведучого дізналась, що в Барселоні він зустрічався з друзями, то влаштувала гучний скандал. Даша Квіткова, навіть, збирала речі й хотіла розірвати стосунки з Добриніним. На щастя, пара все-таки помирилась та знайшла компроміси.

Також Нікіта Добринін зізнався, що його кохана постійно ображалась. За словами чоловіка, це було на початку їхніх стосунків. Після спільного перегляду проєкту “Холостяк” Даша Квіткова неабияк ревнувала телеведучого до ексучасниць.

Читайте також: Лідія Таран похизувалась підтягнутим тілом в купальнику під час відпочинку в Іспанії


Не пропустіть