Слава Камінська відверто розповіла, який вчинок експродюсера Юрія Нікітіна розчарував її найбільше

Відома українська співачка Слава Камінська вирішила відверто розповісти, чому сердиться на експродюсера гурту “НеАнгели” Юрія Нікітіна. Подробицями жінка поділилась у програмі “Зірковий шлях”.

За її словами, після розпаду гурту Юрій Нікітін пообіцяв колишнім солісткам всіляко допомагати їм у розвитку сольної кар’єри. Проте, чоловік, навіть, не відвідав прощальний концерт “НеАнгелів”, який відбувся 16 травня.

Слава Камінська заявила, що знайома з Нікітіним п’ятнадцять років. Однак, негативний вчинок чоловіка неабияк розчарував артистку. Також виконавиця зізналась, що після розпаду гурту ні разу не бачилась з експродюсером. Жінці дуже неприємно, що Юрій Нікітін не прийшов на прощальний концерт свого колишнього гурту.

Також Слава Камінська заявила, що після розпаду гурту не спілкується з Вікторією Смеюхою. Колишні солістки розпочали сольну кар’єру. Останній раз вони бачились на спільному прощальному концерті.

За словами Камінської, артистки ніколи не були подругами. Виконавиця заявила, що крім кар’єри її з Вікторією Смеюхою більше нічого не пов’язувало.

Читайте також: Слава Камінська з’явилась на публіці в образі нареченої


Не пропустіть