Переможниця “Холостяка” Анна Богдан показала, який вигляд мала до схуднення

Анна Богдан, яка є переможницею одинадцятого сезону проєкту “Холостяк”, приголомшила мережу результатами свого схуднення. Вона вперше показала, який мала вигляд до цього. Жінка не побоялась опублікувати архівні світлини й показати себе зовсім іншою.

На сторінці в Instagram Анна Богдан запостила фото, на яких позувала із зайвою вагою. У дописі переможниця “Холостяка” заявила, що через переломний момент в житті поправилась на шістнадцять кілограмів.

Саме після розлучення з чоловіком Анна Богдан ніяк не могла прийти до тями. Жінка почала їсти шкідливу їжу, багато солодощів та перестала відвідувати спортзал. Однак, коли вона побачила свою вагу, то вирішила кардинально змінити образ життя.

Анна Богдан перестала їсти солодощі, зайнялась спортом та ходила на масаж. Саме це допомогло їй привести своє тіло в порядок. Переможниця “Холостяка” зізналась, що спочатку було дуже важко.

Однак, коли Анна Богдан побачила перші результати, то ще частіше почала займатись спортом. Зараз в жінки ідеальні форми тіла та неймовірна зовнішність.

Читайте також: Олена Кравець відверто розповіла про дружбу з Оленою Зеленською


Не пропустіть