Слава Камінська показала обличчя свого коханого-іноземця

Популярна українська співачка Слава Камінська вже довгий час перебуває за кордоном. На початку війни вона виїхала з дітьми в безпечне місце. За кордоном Слава Камінська зустріла справжнє кохання. Наразі вона перебуває у стосунках з коханим-іноземцем. Співачка часто хизується, як проводить час з чоловіком. Однак, Слава Камінська жодного разу не показала його обличчя.

Зірка українського шоу-бізнесу ретельно приховує коханого та рідко ділиться відвертими подробицями особистого життя. Нещодавно Слава Камінська все-таки показала обличчя свого бойфренда. В Instagram-stories співачка знову поділилась спільним кадром з чоловіком. Фото закохані зробили у ліфті.

Перед камерою обранець Слави Камінської постав у білосніжній футболці. Чоловік має густу бороду. Також він позував у сонцезахисних окулярах. Співачка частково прикрила його обличчя смайликом. Однак, підписники все-таки розгледіли деякі риси обличчя чоловіка.

Фоловери оцінили новий кадр Слави Камінської, засипавши пару компліментами. За їхніми словами, співачка має дуже красивого бойфренда. Вони з нетерпінням чекають, коли зірка повністю покаже обличчя свого коханого. А ще фоловери побажали їм успіхів у стосунках.

Читайте також: 23-річна дружина Володимира Остапчука похизувалась коштовним подарунком від шоумена


Не пропустіть