23-річна дружина Володимира Остапчука похизувалась коштовним подарунком від шоумена

Відомий телеведучий Володимир Остапчук насолоджується сімейним життям з 23-річною коханою. Нещодавно чоловік втретє одружився. На цей раз його обраницею стала журналістка Катерина Полтавська. Між подружжям чимала різниця у віці. Однак, це зовсім не заважає їм будувати стосунки.

Нещодавно Катерина Полтавська похизувалась коштовним подарунком від свого чоловіка. Подробицями вона поділилась в Instagram-stories. Катерина Полтавська повідомила, що телеведучий придбав їй вишукані чорні босоніжки від Yves Saint Laurent з золотим логотипом бренду спереду.

За словами журналістки, вони гуляли Києвом та зайшли до брендового магазину. Володимир Остапчук відразу придбав коштовний подарунок для своєї коханої. “Від продакшн-студії “Коть, мої ноги – твоє обличчя” або “Давай зайдемо чисто, щоб подивитися”, – жартівливо підписала публікацію Катерина Полтавська.

Вона не може натішитись новим подарунком від чоловіка. Кохана телеведучого неабияк задоволена такою покупкою. Фоловери прокоментували публікацію Катерини Полтавської та щиро за неї пораділи. За словами підписників, Володимир Остапчук обрав для коханої дуже красиві босоніжки. А ще нещодавно Катерина Полтавська показала перше листування з чоловіком.

Читайте також: Антоніна Матвієнко відверто розповіла, чому досі живе з мамою


Не пропустіть