Скільки потрібно бігати, щоб захиститися від раку та інфаркту

Як виявилося, бігати кожен день зовсім не обов’язково – прекрасний ефект принесуть всього дві пів годинні пробіжки на тиждень.

Нестача фізичної активності – справжня чума для сучасного суспільства. Сидячий спосіб життя дуже поширений і навіть діти вважають за краще проводити час не за рухливими іграми, а з ґаджетами. Дорослим фізична активність потрібна не менше.

Австралійські вчені підрахували, скільки потрібно бігати для профілактики серцево-судинних захворювань, раку та цукрового діабету. Вони проаналізували 14 наукових робіт, в яких у сумі велося спостереження за 250 тисячами осіб.

Вивчивши дані, фахівці прийшли до висновку, що лише 50 хвилин пробіжки в тиждень допоможуть збільшити тривалість життя на 27%. Це відбувається внаслідок відчутного зниження ризику хвороб серця, раку та цукрового діабету, які є найпоширенішими причинами передчасної смерті.

Є один дуже важливий момент – бігати потрібно неодмінно на свіжому повітрі. Пробіжки на біговій доріжці в спортзалі такого ефекту не принесуть – доведеться займатися набагато довше. При цьому вибирайте зал, де хороше кондиціювання, щоб отримувати достатньо кисню.

Джерело 7mednews

Не пропустіть