Сім б’юті-звичок, які спотворюють зовнішність

Метою б’юті-рутини є покращення зовнішнього вигляду. Однак деякі звички тільки погіршують його. Ми розповімо, які процедури можуть нашкодити вам.

Видавлювання прищів. З висипаннями потрібно боротися за допомогою спеціальних засобів, а не за допомогою видавлювання. Таким чином ви розносите інфекцію по всьому обличчю, а також провокуєте виникнення рубців.

Довге перебування на сонці без крему. Сонячні ванни дають нашому організму вітамін Д, проте тривале перебування під його променями загрожує опіками. Якщо вам не уникнути перебування під сонцем, використовуйте спеціальний крем.

Нечасті стрижки. Намагайтеся підстригати волосся кожні пару місяців, щоб позбутися від посічених кінчиків. Крім цього користуйтеся спеціальними бальзамами і масками.

Неправильне використання пудри. Для того, щоб ваш макіяж був красивим і акуратним, дивіться відеоуроки або звертайтеся за допомогою до візажистів. Пудру потрібно наносити тонким шаром на шкіру, щоб вона не виглядала старою і зморщеною.

Брудні кисті. Для створення макіяжу потрібно використовувати якісні продукти. Купіть кисті з натуральних матеріалів, щоб не пошкодити шкіру грубими ворсинками. Як мінімум раз на тиждень мийте кисті спеціальними засобами.

Залишений на ніч макіяж. У деяких дівчат не вистачає сил і бажання, щоб змити макіяж перед сном. Врахуйте те, що спати з ним шкідливо, бо вночі відбувається регенерація шкіри.

Джерело woman.rambler
Не пропустіть