Схудла Олександра Заріцька похизувалась розкішною фігурою в купальнику

Відома українська виконавиця Олександра Заріцька похизувалась чудовими результатами свого схуднення. Відомо, що під час участі у “Танцях з зірками” їй вдалося скинути 20 кілограмів. Раніше артистка не звертала увагу на свій зовнішній вигляд.

Олександра Заріцька почувала себе комфортно та ні в якому разі не комплексувала через зайву вагу. Саме під час участі у “Танцях з зірками” виконавиця серйозно замислилась над схудненням. Олександра Заріцька не хотіла, аби її партнеру по танцях було важко.

Солістка гурту “KAZKA” почала активно займатись спортом. А ще вона намагалась правильно харчуватись. Саме танці відіграли важливу роль у схудненні артистки.

Під час репетицій Олександра Заріцька втратила 20 кілограм. Також в мережі з’явились нові світлини співачки, на яких вона позує в купальнику. Виконавиця похизувалась схудлою фігурою, продемонструвавши своє розкішне тіло.

На одній із світлин Олександра Заріцька позує у стильному чорному купальнику та мило усміхається. Шанувальники оцінили схудлу фігуру солістки гурту “KAZKA”, засипавши її компліментами. За словами фоловерів, співачка має чудовий зовнішній вигляд.

Читайте також: Настя Каменських показала ідеальну фігуру в ефектній міні-сукні


Не пропустіть