Що потрібно робити, щоб не згадувати про зморшки

Причин, за якими шкіра обличчя втрачає еластичність і на ній з’являються зморшки, існує чимало. Але цього можна не допустити, якщо виконувати кілька простих правил і припинити виконувати деякі “щоденні” ритуали.

НІЯКИХ ЖУЙОК

Любительки жувати жуйки ризикують отримати ранні зморшки носогубних складок і зморшок навколо рота. Принцип дуже простий: якщо дівчина часто хмурить чоло, то на ньому з’являються зморшки, якщо ж вона регулярно жує, то шкіра в області рота теж розтягується.

ПОСТІЙНЕ НЕДОСИПАННЯ

Регулярне нічне життя негативно відбиваються на шкірі і її стані. Справа в тому, що коли організму не вистачає сну, то він просто не встигає відновлюватися.

ШКІДЛИВІ ЗВИЧКИ

Паління або вживання алкоголю негативно позначається на зовнішньому вигляді і якщо ви прагнете зберегти молодість, то про сигарети краще забути.

ВИДАВЛЮВАННЯ ПРИЩІВ

У житті практично будь-якої жінки була ситуація, коли вона, стоячи перед дзеркалом, намагалася позбутися від прищика на обличчі. Але перш ніж видавлювати чергову «проблему», варто подумати про те, що це може травмувати шкіру або стати причиною інфекційного запалення.


Не пропустіть