Що необхідно додати у свій раціон, щоб уповільнити процес старіння

Скасувати процес старіння, на жаль, не під силу нікому, але є способи мінімізувати його зовнішні прояви. Існує велика кількість продуктів і біологічно активних добавок, які допоможуть зберегти молодість, але розраховувати тільки на них не варто.

Для початку переконайтеся, що ви спите мінімум 7 годин на добу, п’єте близько 2 літрів води у день, а принаймні 80% вашого раціону складають корисні продукти. Також важливо не забувати про мінімальні фізичних навантаженнях 3-4 рази в тиждень. Якщо все це про вас, ви готові до більшого.

Розповідаємо, які продукти і добавки допоможуть зберегти здоров’я та молодість.

Колаген

Проте не всі знають, з чого його можна отримати. Нутриціологи радять вживати в їжу кістковий бульйон. Амінокислоти, які там містяться, не тільки зроблять вашу шкіру пружною, а й зміцнять м’язи та сполучні тканини. Якщо з якихось причин кістковий бульйон не вписується у ваш раціон, колаген можна купити у вигляді БАДів.

Омега-3

Якщо колаген – король уповільнення процесів старіння, то омега-3, без сумніву, королева. Жирні кислоти омега-3 поєднують у собі безліч корисних властивостей: вони стимулюють роботу мозку, знижують ризик цілого ряду захворювань, зміцнюють м’язи (в тому числі серцеві), мінімізують зовнішні ознаки старіння.

Один з основних джерел омега-3 – червона риба. Додайте її у свій раціон, і результат не змусить себе чекати! Якщо ж ви не велика прихильниця страв з риби, не нехтуйте рослинними оліями і насінням гарбуза, льону та соняшника – крім гладкої шкіри, ви отримаєте також міцний імунітет.

Антиоксиданти

Стрес – один з головних ворогів вашої краси. Рання поява сивого волосся, проблеми зі шкірою, порушення внутрішніх процесів організму – все це може спровокувати високий рівень стресу. Тут на допомогу приходять антиоксиданти, які мінімізують його вплив на організм. Вони містяться практично у всіх ягодах, а також у каві, какао та капусті.

Ацетил-L-карнітин

L-карнітин – важлива амінокислота, яка дуже необхідна вашому організму. Він стимулює роботу мозку, покращує кровотік і сприяє швидкому розщепленню жирів. L-карнітин можна отримати як з червоної риби, так і з біологічно активних добавок.

Цинк

Сильний імунітет – запорука краси та гарного самопочуття. Крім безлічі неприємних відчуттів, вірусні захворювання приносять проблеми зі шкірою, нігтями та волоссям. Цинк – це той чудовий мікроелемент, який допоможе зміцнити імунітет і залишатися у строю в будь-яку пору року і при будь-яких погодних умовах.

Джерело bazaar
Не пропустіть