Шакіра і її 8-річний син зазнали нападу диких тварин в Барселоні

Співачка Шакіра зазнала нападу під час прогулянки зі своїм 8-річним сином Міланом в парку Барселони. 44-річна співачка стала жертвою пари кабанів. Агресивні тварини вихопили з її рук сумку з мобільним телефоном.

На своїй сторінці в Instagram поп-зірка показала, на що ці кабани перетворили її речі.

«Подивіться, що двійко диких кабанів, які напали на мене в парку, зробили з моєю сумкою. Вони потягли її в ліс разом з моїм мобільним телефоном. Вони все зіпсували», – розповіла співачка.

Шакіра показала зіпсовану чорну сумку, яка була забруднена і розірвана всередині. Зірка змогла підняти свої речі з землі тільки після того, як тварини пішли.

«Мілан, скажи правду. Розкажи, як твоя мама протистояла дикому кабану», – звернулася зоряна мама до свого сина.

Ні Шакіра, ні її син Мілан, завдяки щасливому випадку, не постраждали від тварин. Але ось в якому парку Барселони сталася настільки неприємна зустріч, артистка не уточнила.

Як повідомляють західні ЗМІ, в останні роки в Європі почастішали випадки появи диких кабанів в людних місцях. Тварини нападають на собак і людей, заважають руху автомобілів на дорогах. На думку екологів, кабанів залучають купи сміття на вулицях міст, ось вони і виходять поласувати легкою здобиччю.

Читайте також: Ірина Білик розповіла, яку умову поставила ексчоловіку під час розлучення


Не пропустіть