Сергій Бабкін пояснив, чому зраджував дружину

Нещодавно дружина відомого українського музиканта Сергія Бабкіна вирішила зробити відверте зізнання. Сніжана відверто розповіла про зради чоловіка, та зізналася, як їм вдалося зберегти свою сім’ю. Саме після цього співак вирішив пояснити свою поведінку.

У своєму інтерв’ю для “Обозревателя” Сергій зізнався, що це був стиль його життя, від якого йому було доволі важко відмовитись. Він зраджував Сніжані через банальну звичку, і йому не вистачало сміливості це все припинити.

Як виявилось, у Бабкіна окрім дружини було ще близько 100 жінок. І саме Сніжана, як справжній янгол-охоронець, допомогла йому наважитись на кардинальні зміни та залишити зради у минулому.

Співак також пояснив, що не жалкує про те, що вони з дружиною вирішили усе це розповісти суспільству, адже це дуже особисте. Він просто вирішив поділитися своїм невдалим досвідом, та застерегти інших від помилок.

Крім цього, Бабкін закликав усіх ставитись до труднощів у стосунках, як до можливості розвитку, до нового етапу в житті. Адже з усіх сильних емоцій можна вивільнити енергію, необхідну для подальшого руху.

Сьогодні Сергій і Сніжана живуть у щасливому шлюбі та виховують трьох дітей. Нещодавно пара відсвяткувала 12-ту річницю шлюбу.

Читайте також: Співачка Камалія поскаржилась на здоров’я та розповіла, з якими проблемами стикається у вихованні дітей


Не пропустіть