Дружина Сергія Бабкіна відверто розповіла про зради чоловіка

Дружина відомого українського музиканта Сергія Бабкіна ошелешила своїм зізнанням. У програмі “Життя відомих людей” жінка відверто розповіла, як коханий їй зраджував. За словами Сніжани Бабкіної, вона пережила велику кризу у стосунках з чоловіком.

Дружина артиста розповіла, що через деякий час після одруження почала помічати, як зникають гроші з сімейного бюджету. Спочатку жінка не звернула на це великої уваги, проте, пізніше дізналась, що Бабкін привозив додому лише половину гонорару.

Також акторка зізналась, що перед тим, як вона дізналась про зради, їй приснився дивний сон. В ньому Сергій Бабкін стояв на сцені в оточенні великої кількості ляльок Барбі. Після сну Сніжана відверто запитала в чоловіка про зраду. Артист зізнався, що на гастролях в нього був роман з дівчиною легкої поведінки. Проте, Сніжана Бабкіна запідозрила музиканта в брехні.

Після кількох запитань, артист все-таки розповів правду. За його словами, протягом трьох років Бабкін зраджував Сніжані з багатьма жінками. Чоловік, навіть, назвав точну кількість. В нього було понад сто жінок.

Проте, дружина музиканта все-таки пробачила свого чоловіка. Зараз подружжя живе щасливо й нічого не приховує одне від одного.

Читайте також: Олександр Ягольник розповів, чому йому не вдалося зберегти стосунки з Наталею Могилевською


Не пропустіть