Сатин – найкраща тканина для постільної білизни?

Український виробник текстилю Comfort Home пропонує придбати якісну постільну білизну для вашого комфортного відпочинку. Експерти Comfort Home  знають про постільну білизну все та навіть більше. Пропонуємо розглянути переваги сатинової білизни.

Одна із найкращих тканин для постільної білизни

Білизна із сатину вважається однією із найкрасивіших та найміцніших на ринку товарів для відпочинку. Сатин надзвичайно приємний до тіла, оскільки виготовлений із натурального волокна. Цей матеріал, на думку багатьох споживачів, має дуже благородний вигляд. І (як би примітивно це не звучало!) сатин виглядає «дорого». Цікаво, що у минулому сатин мав назву «бавовняного шовку».

Переваги сатину

  • у рази нижча за шовк ціна;
  • зовнішній вигляд нічим не гірший за шовк;
  • блиск такнини нагадує атлас;
  • матеріал здатен зберігати тепло, як бавовняні тканини.

Сатин – це…

«Сатин», як слово, вживається не у відношенні до походження використаного для виготовлення тканини волокна (бавовни, синтетики, суміші бавовни чи шовку), а відносно до типу плетіння. Важливо звернути увагу і на те, що назвою «сатин» категоризують і синтетичну тканину, яка має з сатинове плетіння. Проте традиційно сатин – бавовняна тканина.

Сатин виготовляють із високоякісної бавовняної нитки двох видів. Перший вид – дуже щільна нитка, що формує основу тканини, і другий різновид – тонша, кручена нитка для лицьової сторони. Саме від крученої нитки сатин стає блискучим. Акцентуємо увагу: блиск сатину має бути тільки з лицьового боку. Зі зворотнього боку тканина має бути матовою.

Особливістю сатинового плетіння є те, що кручена нитка з лицьової сторони, за технологією, повинна вплітатися в кожну четверту виворітну петлю. Це плетіння є складним і надає тканині розкішного вигляду. До прикладу, бязь із її простим плетінням і на вигляд значно поступається сатину.

Різновиди обробки сатинової тканини для постільної білизни

Сатин для постільної білизни теж буває різним. Окремим тканинами із сатину притаманний більш виражений блиск. Це результат мерсеризування сатину. Мерсеризування (за науковою термінологією це називається «обробкою гідроксидом натрію) додає тканині блиску, додаткової міцності і стійкості кольору.

Каландрування – ще один спеціальний процес, за допомогою якого сатин отримує додатковий блиск. Суть цієї обробки у тому, що тканина прокочується між каландровими валами, спеціально нагрітими до необхідної температури. Це розгладжує сатин і покращує його зовнішній вигляд, додаючи йому більше блиску. Проте цей блиск – тимчасове явище. Кожне прання буде помітно зменшувати цей блиск. Варто зважити на це, обираючи текстиль із сатину.

Постільна білизна із сатину: за і проти

Сатинова постільна білизна практично не зминається. Навіть якщо спати на ній протягом тижня, щоб розгладити її, досить буде потрусити ковдру, поправивши простирадло. Пісял цієї хвилинної маніпуляції ліжко знову стане свіжим та охайним, ніби щойно застеленим. Це дуже крутий лайф-хак для тих, хто не любить витрачати багато часу на прибирання ліжка і не користується покривалом.

Порівняння сатину і ранфорса

Сатинове постільна білизна – це люксовий вид за ціною «мас-маркету». Головне – обрати якісний сатин, адже він прослужить дуже довго, витримає безліч праннів (за статистикою – до 200), практично не втрачаючи прекрасного зовнішнього вигляду із блиском.

З лицьової сторони сатин глянцевий і гладенький. Водночас із виворітної – матовий і злегка шорсткий. І це безсумнівна перевага даної постільної білизни. Якщо порівняти сатин із шовком, то сатин не ковзає по матрацу чи ліжку (дивану), а навпаки –  міцно «зчепившись» із поверхнею, на якій лежить, не з`їжджає.

Сатину властиво добре тримати тепло. Відповідно, в холодну пору року сон на білизні із сатину дуже комфортний і затишний. Якщо вам відоме відчуття, коли не хочеться залишати ліжко і хочеться ще більше закутатися у ковдру, то сатинова білизна для цього ідеальна.

У спекотні місяці року сатин може сподобатися не кожному: дехто скаржиться на те, що від цього матеріалу спати стає досить жарко. Влітку все ж прохолодніше відпочивати на шовці.

Через те, що сатин дуже гладенький, відпочинок на сатиновій білизні одягненим у шовк може бути незручним. Вам просто буде «слизько».

Дійсно, ці мінуси сатину досить умовні і актуальні не для всіх: не всі сплять у шовкових піжамах або не мають удома кондиціонера. Тому сатин, по праву, практично ідеальний варіант для тих, хто цінує свій бюджет, але не може собі дозволити економити на якості.

Де купити постільну білизну із сатину?

Comfort Home – вітчизняний виробник якісного сатину. Інтернет-магазин компанії пропонує купити якісну сатинову постільну білизну https://comfort-home.cc/uk/spalnya/postelnoe-bele/strajp-satin/. Кожен покупець може оплатити товар при отриманні. Доставка здійснюється наступного дня. Також пропонуємо купити різні моделі білизни із сатину в магазині в м.Київ.


Не пропустіть