Лідія Таран показала, як відпочиває на гірськолижному курорті

Відома українська телеведуча програми “ТСН” Лідія Таран вирішила похизуватися світлинами з гірськолижного курорту. Не так давно на своїй сторінці в Instagram вона опублікувала фото, на яких зображена серед засніжених гір. За словами жінки, Лідія відпочиває в Карпатах та насолоджується чудовими краєвидами.

Шанувальники відразу оцінили фото телеведучої, звернувши увагу на її зовнішній вигляд. На світлині Таран щиро усміхається. Вона одягнена в спеціальний гірськолижний костюм. Телеведуча сфотографувалась без макіяжу. Фани зазначили, що вона дуже красива. У своєму дописі Лідія Таран написала такі слова: “Там, де гори й полонини і багато снігу та сміху”.

Також телеведуча показала фанам величезні черги на спуск. За словами жінки, їй довелося чекати 40 хвилин. А ще Лідія Таран повідомила про те, що люди не дотримуються дистанції. Вона розповіла про свій чудовий настрій на хороше самопочуття.

Шанувальники бажають українській телеведучі1 хорошого відпочинку. Вони пишуть їй велику кількість компліментів та захоплюються красою Карпат.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Лідія Таран Lidiya Taran (@lidiyataran)

Читайте також: Лідія Таран показала, як їздить в громадському транспорті


Не пропустіть