Ріанна може виплатити 10 мільйонів компенсації через прикру помилку

Ми вже давно не чули від Ріанни нових хітів, зірка також не з’являється в кіно, а все тому, що зосередила всю свою увагу на б’юті і фешн-бізнесі. Однак і тут у Ріанни не все гладко, і тепер у неї через суд вимагають нечувану компенсацію.

Справа в тому, що на недавньому показі Savage X Fenty Ріанна використовувала трек співачки, котра побажала залишитися анонімною. У ньому, крім основних слів, були використані священні ісламські вислови. Помилково саме ця версія треку і прозвучала на презентації нової колекції. Тепер, незважаючи на публічні вибачення, після негативної реакції, Ріанна стверджує, що змушена переховуватися, оскільки отримала безліч погроз на свою адресу, пише TMZ. Виконавиця треку хоче засудити співачку за її помилку і зажадати компенсацію в розмірі 10 мільйонів доларів.

Варто відзначити, що незважаючи на досить значну суму, яку Ріанні, можливо, доведеться виплатити, ці гроші не стануть для неї великою втратою. Адже зовсім недавно вона була визнана найбагатшою співачкою в світі, а її бренд Savage X Fenty як і раніше добре продається на ринку.

Читайте також: Ектор Хіменес-Браво показав, як виглядав з другим ступенем ожиріння


Не пропустіть