Рене Зеллвегер розповіла, як переживала через критику своєї зовнішності на тлі чуток про пластику

50-річна Рене Зеллвегер в бесіді з головним редактором People Джесс Кейглі згадала, як в 2014 році громадськість активно обговорювала нібито зроблені нею пластичні операції. Актриса розповіла історію, як одного разу в лондонському метро вона стала предметом обговорення незнайомих жінки і чоловіка.

Вони говорили про Голлівуд і про те, що голлівудські дами дуже дурні, особливо Рене Зеллвегер. Вони дивувалися: “Як вона могла це зробити? Навіщо їй йти і робити пластику, як ніби ми ніколи б не дізналися цього? Вона стала не схожа на себе!”

– сказала вона.

Зірка зазначила, що під час цієї розмови пара її не помітила, а коли вона встала і підійшла до дверей, на неї звернули увагу. Тоді люди здивувалися, побачивши, що Рене виглядала так само, як і завжди:

Так, кумедно, як справи йдуть насправді, чи не так?

– відповіла тоді вона.

Нагадаємо, чутки про те, що зірка фільму “Щоденник Бріджит Джонс” (Bridget Jones’s Diary) лягла під ніж хірурга, з’явилися п’ять років тому. Тоді багато хто вирішив, що Рене зробила блефаропластику, ринопластику або SMAS-ліфтинг (підтяжка обличчя), через які у неї так сильно змінилися риси обличчя. Сама актриса ховалася від сторонніх поглядів, намагаючись вести відокремлений спосіб життя, і не давала коментарі з цього приводу. Лише недавно в інтерв’ю журналу New York Magazine вона прокоментувала старі чутки.

Нас оцінюють з боку так, ніби оціночні судження можуть відобразити характер – сильний ти чи слабкий, чи справжня ти людина. Все це натякає на те, що мені потрібно змінитися в правильну сторону. Це дійсно засмучує мене. Я не думаю про свою зовнішність в такому ключі. Я люблю свою примхливість, свої дивацтва і не хочу бути кимось іншим. Мене затвердили у фільм в синіх джинсах і ковбойських чоботях. Я почала працювати так, мені не потрібно було переодягатися. Так з чого б мені знадобилося вписуватися в чужі мені рамки?

– прокоментувала чутки і звинувачення Рене.

 

Джерело Spletnik

Не пропустіть