Рекомендації для дівчат: як зберегти молодість шкіри обличчя

Молодість шкіри обличчя – це один з найважливіших факторів для будь-якої дівчини, якого б віку вона не була. З розвитком промисловості та урбанізації це перетворилося у надзвичайно важливу проблему. Гази, токсини, недосипання, сучасні продукти та багато іншого стали серйозною проблемою для здоров’я шкіри прекрасної половини людства.

Ми підібрали для вас кращі поради від світових брендів косметології:

1. Доглядай не тільки за обличчям, але і за шкірою шиї

Фахівці LOREAL рекомендують, в першу чергу, зволожувати шкіру шиї. Як не дивно, але саме тонка і слабка шкіра цієї ділянки перша деформується і видає старість обличчя.

2. Відівчися від звички торкатися до шкіри обличчя

Щодня ми піддаємо шкіру великим випробуванням: тремо обличчя руками і рушником, торкаємося брудною поверхнею телефону. Всі ці дії можуть травмувати або зіпсувати дерму. Розвивайте у собі звичку не торкатися шкіри обличчя без крайньої потреби.

3. Непридатний догляд

При сучасній величезній конкуренції на ринку косметології, завжди знайдуться недобросовісні виробники або просто невідповідні засоби догляду. Перед тим, як придбати крем для догляду за шкірою обличчя, зверніться до косметолога або дерматолога, щоб вони призначили вам правильний догляд саме для вашої шкіри. Не довіряйте продавцям та рекламі.

4. Скажи ні загару

Як би фахівці не били на сполох, бажання отримати красиву бронзову засмагу сильніше будь-яких застережень. Під впливом UVA-спектра глибокі шари шкіри стоншуються і втрачають свої підтримувальні властивості, від чого дерма обличчя починає просто “сповзати” вниз. Захищайте шкіру обличчя від засмаги, пийте воду, збільште кількість зволоження в період знаходження на сонці, а найкраще обмежте час перебування на сонці у спекотну пору року.

5. Позбався від шкідливих звичок

Після 25 років старіння крокує прискореними темпами. Щоб уповільнити ці процеси, постарайтеся: налагодити режим сну, поступово мінімізувати кількість шкідливих продуктів та алкоголю у вашому раціоні. Ці фактори, як ніщо інше, вплинуть на збереження молодості вашої шкіри.

6. Посміхайся

Посмішка допомагає підтримувати м’язи обличчя в тонусі. Саме щира посмішка – це та звичка, яка дозволяє м’язам обличчя зберігати правильний тонус, а мімічним зморшкам вас не турбувати.

Джерело woman.rambler
Не пропустіть