Раміна Есхакзай розкрила подробиці заручин з Євгеном Проніним

Відома українська блогерка та ексучасниця п’ятого сезону проєкту “Холостяк” Раміна Есхакзай розкрила подробиці заручин з Євгеном Проніним. Не так давно вона повідомила, що коханий зробив їй пропозицію.

За словами жінки, на таку подію блогерка чекала дуже довго. У програмі “Світське життя” Раміна Есхакзай розповіла, як проходить підготовка до весілля. А ще пара розсекретила історію свого знайомства.

За словами Євгена Проніна, зі своєю обраницею він познайомився давно. Колись чоловік шукав спеціальні номери на свій автомобіль. Саме Раміна Есхакзай допомогла йому вирішити проблему. Жінка продала Проніну автомобільні номери.

Однак, пізніше знайомі знов зустрілись. Коли майбутня дружина Проніна потрапила у неприємну ситуацію, чоловік відразу прийшов на допомогу. Раміна Есхакзай заявила, що Євген відразу їй сподобався. Через деякий пара почала зустрічатись, а нещодавно оголосила про одруження.

За словами жінки, коханий повинен був робити їй пропозицію під водою. Він хотів зробити це по-особливому, але в останній момент передумав. Однак, Раміна Есхакзай не засмучується, тому що під водою жінка могла б задихнутись. Після того, як вона перехворіла коронавірусом, в блогерки розпочались проблеми з диханням.

Читайте також: В мережі показали, як за 20 років змінилась відома співачка Євгенія Власова


Не пропустіть