Раміна Есхакзай отримала нагороду від “Азову”

Відома українська ведуча та блогерка Раміна Есхакзай активно займається благодійністю під час війни. Вона неодноразово бувала в зоні бойових дій. Жінка часто влаштовує збори для ЗСУ та публікує інформацію, що стосується війни. Нещодавно Раміна Есхакзай похизувалась нагородою, яку отримала від “Азову”. Подробицями блогерка поділилась в соцмережі Instagram.

Блогерка опублікувала світлини, на яких постала з особливою відзнакою. Перед камерою вона зображена усміхненою та задоволеною. Нагороду жінка отримала за активну волонтерську та журналістську діяльність. “Хоча тут і вказано моє імʼя, але ці подяки ваші, бо без вас я би не змогла так масштабно допомагати нашим захисникам та захисницям! Дякую вам”, – підписала публікацію Раміна Есхакзай.

Чимала кількість підписників відразу привітала жінку з такою хорошою новиною. За їхніми словами, блогерка заслуговує на всі нагороди, адже публікує репортажі й інтерв’ю з таких гарячих точок, як Куп’янськ, Авдіївка та інших місць Донецького напрямку. Також фоловери подякували журналістці за благодійну діяльність. А ще підписники побажали Раміні Есхакзай завжди залишатись такою доброю та чуйною.

Читайте також: Павло Зібров показав, як проводить час на території свого маєтку

Не пропустіть