“Психанула”: Леся Нікітюк перефарбувала волосся в екстремальний колір і поцілувалася з дівчиною

Одна з найбільш неординарних українських телеведучих Леся Нікітюк кардинально змінила імідж. Зірка популярних шоу похвалилася новим кольором волосся і розповіла фоловерам, чого б ніколи не зробила, поцілувавшись з дівчиною на камеру.

На своїй сторінці в Instagram ведуча шоу “Хто зверху” опублікувала фото з новим кольором волосся. Леся проміняла пшеничний блонд на “роуз голд”, і вона виглядає цілком мило.

“Червону ниточку на лівій руці помітили? Чи відразу на волосся подивилися? Так, перефарбувалася. Як думаєте, чому? 1. Буде щось цікаве. 2. Психанула. 3. Джаред не любить блондинок”, – заінтригувала фоловерів Нікітюк.

Підписники зірки вирішили, що Леся готує для них якийсь сюрприз. Користувачі також засипали ведучу компліментами: “Лесюня ти просто супер! Класно виглядаєш!”, “Шикардос!”, “Але вам дуууууже личить”.

Але на цьому Леся Нікітюк не зупинилася. В Insta-сторіс вона виклала кілька відео, на одному з яких цілується з дівчиною.

Звертаючись до свого стиліста, знаменитість сказала: “Я ніколи в житті не підстриглася б “під хлопчика”, не пофарбувала б волосся в яскравий колір, як ми з тобою сьогодні зробили, і не зализалазя б з дівчиною у всіх на виду”. після цих слів Леся поцілувалася зі своєю подругою Наташею Рудич.

Не пропустіть