Принц Вільям і Кейт Міддлтон об’єдналися для спільної роботи з принцом Гаррі і Меган Маркл

Стрес і депресія – бич сучасного суспільства. Монарша родина об’єдналася в боротьбі з цими недугами – вони записали ролик, який допоможе жителям Великобританії впоратися з психологічними проблемами.

Принц Вільям, герцогиня Кейт, принц Гаррі і герцогиня Меган озвучили відео, присвячене психічному здоров’ю, яке транслюватиметься відомими мовними каналами Великобританії.

Трихвилинний ролик для британського телебачення записав творець фільму «Чотири весілля і одні похорони» Річард Кертіс.

Відео запускає Public Health England в рамках своєї програми Every Mind Matters.

«Коли вони почули про це, всі четверо дуже захотіли взяти участь, – каже королівське джерело. – Це дійсно позитивний проєкт, і всі четверо сподіваються, що він матиме величезний вплив на людей».

З огляду на те, що раніше обидві монарші родини розділили свою діяльність і тепер працюють в різних фондах, це дійсно хороша новина.

«Всі знають таке почуття, коли життя бере над нами верх», – говорить принц Вільям, коли починається відео. «Ми відчуваємо себе напруженими, пригніченими, тривожними або маємо проблеми зі сном, – додає принц Гаррі. – Ми думаємо, що нічого не можемо з цим вдіяти».

«Але є речі, які ми можемо зробити, – каже Меган. – Тепер є новий спосіб допомогти змінити ситуацію. Every Mind Matters покаже вам прості способи піклуватися про своє психічне здоров’я».

Кейт додає: «Почніть з безкоштовного онлайн-плану, розробленого, щоб допомогти вам впоратися зі стресом, підвищити свій настрій, поліпшити свій сон і контролювати свій стан та емоції».

Джерело elle

Не пропустіть