Процедури, які категорично не можна проводити навесні

Навесні сонце стає активнішим, що потрібно враховувати при виборі косметичних процедур. Деякі з них не можна поєднувати з прийомом сонячних ванн, інакше можна отримати небажані побічні наслідки. У цій статті ми розповімо вам, які процедури варто відкласти до кращих часів.

Кислотний пілінг

Для лікування акне і вирівнювання тону шкіри косметологи найчастіше застосовують кислотний пілінг різного ступеня дії. Зазвичай його проводять наприкінці осені та взимку – в той час, коли тривалість сонячного дня найменша. Під час процедури пілінгу знімаються верхні шари епідермісу, так що новий свіжий шар шкіри занадто «слабкий» для самозахисту – при тривалому контакті з ультрафіолетовим випромінюванням він утворює захисну реакцію пігментації. Якщо ви недавно зробили пілінг, то обов’язково перед виходом на вулицю нанесіть сонцезахисний крем з SPF 50 і оновлюйте його кожні 2-3 години.

Лазерна епіляція

Хоча прямих протипоказань до поєднання засмаги і лазера немає, проте варто захищати зони SPF 30, щоб не з’явилися пігментні плями. При епіляції діодним лазером можна засмагати 3 дні до і після процедури, при епіляції олександритовим лазером – 7-10 днів. Якщо ви недавно з’їздили на море або плануєте незабаром їхати, то відкладіть початок курсу процедур до осені – на блідій шкірі лазер працює краще, тому ви швидше помітите результат.

Видалення татуювань

Вибивання кольорового пігменту з глибокого шару шкіри – травматична процедура, так що робити її варто восени або взимку, або захищати шкіру щільною пов’язкою – сонцезахисний крем тут не допоможе. У цей період краще не їздити на море, адже солона вода стане додатковим подразником шкіри. Ретельно змащуйте шкіру пантенолом, щоб швидше залікувати травму.

Фарбування волосся

Може здатися дивним, що ми не рекомендуємо фарбуватися навесні, хоча більшість дівчат в очікуванні змін йдуть до майстра саме в цей час. Однак ми хочемо попередити, що волосся під впливом ультрафіолетового випромінювання швидше висихає – сонячне світло витягує з нього вологу, освітлює його. Уявіть, що трапиться, якщо ви вирішите в цей період несподівано стати блондинкою. Щоб уникнути випадання і сухості волосся, поєднуйте фарбування з курсом зволожуючих процедур і користуйтеся спреєм з SPF.

Шліфування шкіри

Омолоджуюча процедура, яка прибирає омертвілі клітини, зазвичай надає позитивний ефект. Однак, як ми зазначили вище, свіжий шар шкіри у весняний період не зможе протистояти ультрафіолету. Швидше за все, косметолог запропонує вам перенести процедуру на більш пізній термін і зробити щось натомість.

В цілому, вироблення меланіну – це захисна реакція організму на ультрафіолетове випромінювання. Сонце впливає на шкіру, викликаючи передчасне старіння і навіть новоутворення. Ставтеся до свого здоров’я уважно і не ризикуйте ним в гонитві за красою.

Джерело

Не пропустіть