Простий і універсальний манікюр на кожен день: трендові ідеї 2020-2021

Повсякденний манікюр користується попитом за рахунок своєї універсальності. Він прекрасно поєднується з будь-яким образом і буде ефектно виглядати на урочистому заході. Відмінно підійдуть нюдові та пастельні відтінки. Вони виглядають стримано і спокійно.

У вигляді елемента декору прекрасно підійде втирка. Особливо перловий варіант виконання буде відмінно гармоніювати з основним відтінком манікюру. Також добре себе зарекомендувала фольга. Можна підібрати різнокольорову фольгу або ж вибрати класичний варіант в срібному або золотому відтінку.

Неповторно виглядає геометрія. Такий манікюр можна розглядати для ділових зустрічей і роботи в офісі. Чіткі лінії надають образу лаконічності і самодостатності. Достатньо використати для такого манікюру пару нігтиків, інші ж можна виконати в смужку.

Добре виглядає комбінований манікюр із застосуванням відразу декількох відтінків для кожного нігтика. Особливо в матовому виконанні такий варіант манікюру буде незрівнянний. Для додавання яскравого елемента можна використовувати розводи кольорів. Вони чудово виглядають на нейтральних відтінках.

Якщо немає бажання використовувати різноманітні елементи декору, можна просто використовувати мінімалізм у вигляді декількох ліній, простих елементів геометрії, написів і т.д. Все залежить від бажань і переваг.

Читайте також: Яскравий та трендовий манікюр на зиму 2020-2021


Не пропустіть