Продюсер “Танців з зірками” розповів про двох найконфліктніших українських зірок

Володимир Завадюк, який є продюсером багатьох відомих українських шоу, одним з яких є “Танці з зірками”, тісно співпрацює з зірками українського шоу-бізу. Так, маючи колосальний досвід, він вирішив назвати тих артистів, з якими у нього було найбільше конфліктів.

Як виявилось, найскладніші стосунки у Завадюка були з двома відомими українськими співачками – Наталкою Могилевською та Тіною Кароль. Як зізнається продюсер, він їх обох дуже сильно любить, хоча багатьом хотілося щоб це було зовсім не так.

Крім цього, Володимир зізнався, що найбільше його дратує егоїзм, який часто притаманний відомим людям. Часто можна побачити ситуації, коли зірки в силу тих чи інших обставин не переймаються іншими, в той час, як це шоу для них може бути цілим життям. Для прикладу, на “Танцях” дуже часто бувало так, що комусь не подобалось його вбрання, або час, коли він повинен був вийти на сцену. Такі люди часто спочатку лицемірять, а потім роблять погані речі.

Варто нагадати, що Тіна Кароль нещодавно спровокувала черговий скандал, заявивши, що нова телеведуча “Танців з зірками” Іванна Онуфрійчук купила собі місце у шоу.

Читайте також: Ілона Гвоздьова натякнула, що завершує свою танцювальну кар’єру


Не пропустіть