Правила макіяжу для невеликих очей

За словами багатьох іменитих візажистів, найчастіше в макіяжі жінки звертають увагу на очі. І це не дивно, адже одним поглядом можна «вбити» чоловіка. Але що робити, якщо форма і розмір очей далекі від досконалості? Нічого страшного, потрібно всього лише слідувати деяким правилам при опрацюванні зони очей, про що ми і розповімо.

Ніякої втоми!

Перед тим, як приступити до безпосереднього макіяжу очей, в першу чергу потрібно опрацювати зону навколо них. Пройдіться консилером по нижній частині, так як темні кола під очима здатні зменшити очі на чверть. Однак вибирайте якісні засоби, щоб уникнути скочування і інших «сюрпризів» бюджетних консилерів.

Сяючі очі!

Будь-які засоби для очей з ефектом сяйва – ваші вірні супутники. Базові тіні з шиммером просто зобов’язані оселитися у вашій косметичці. Ви можете опрацьовувати внутрішній куточок ока або ж використовувати їх під бровами при створенні вечірнього макіяжу.

Білий олівець

Не надто популярне рішення, особливо коли мова йде про денний макіяж, проте в вашому випадку без нього важко обійтися. Зазвичай білий олівець використовується для підведення слизової, однак ви можете поекспериментувати і використовувати його як звичайну підводку – зробіть незвичайні білі стрілки, а чому б і ні?

Обережніше з темними відтінками

Як би вам не хотілося вийти в люди з драматичною стрілкою по всій верхній повіці – не варто це робити. Око стане ще меншим. Те ж саме відноситься до «смокі айс». Якщо ви не можете обійтися без темних відтінків, використовуйте графітові або коричневі тіні замість вугільно-чорних. М’яко розтушовуйте з їх допомогою стрілки.

Вся увага на туш

Якщо з чорними тінями доведеться розпрощатися, то туш стане вашим вірним помічником: з її допомогою ви «розкриєте» очі. Вибирайте виключно вугільно-чорну туш, щоб вона не зливалася з тінями. Але, знову ж таки, вибирайте якісний продукт, який не осипеться через пару годин, зробивши з вас панду.

Брови

Ніяких широких брів! Ви просто «втратите» під ними очі. Звичайно, це не означає, що потрібно виводити чітку графічну брову, яка давно стала антитрендом, всього лише дотримуйтесь пропорції обличчя, щоб брова не стала основним акцентом на ньому.

Джерело

Не пропустіть