Потап відреагував на чутки про розлучення з Настею Каменських

Популярний український репер Потап наразі перебуває за кордоном. В мережі постійно ходять чутки, нібито він розлучається з Настею Каменських. Нещодавно знов з’явилась інформація, що зіркове подружжя живе окремо одне від одного та готується до розлучення. Через деякий час Потап все-таки відреагував на такі чутки.

Він поділився роликом, в якому постав разом зі своєю дружиною. Як виявилось, наразі пара перебуває в Маямі. Подружжя представляло нову іспанськомовну пісню Насті Каменських “Tu y Yo” одній із місцевих передач. Саме так репер дав зрозуміти, що насправді не розлучається з дружиною. Потап натякнув, що в їхніх стосунках все гаразд.

Настя Каменських поки що ніяк не відреагувала на чутки про розлучення. Ще раніше співачка розповідала, що в неї чудові стосунки з Потапом. Також Настя Каменських повідомляла що подружжя ніколи не замислювалось над розірванням шлюбу.

Фоловери щиро пораділи за пару. Вони заявили що Потап та Настя Каменських є дуже красивим подружжям в українському шоу-бізнесі. А ще підписники побажали закоханим завжди залишатись такими щасливими. На думку фоловерів, в Насті Каменських та Потапа все гаразд у стосунках.

Читайте також: Дружина Віктора Павліка розповіла, що артист відмовляється боротися з серйозною хворобою


Не пропустіть