Даша Квіткова натякнула на нові стосунки

Відома українська блогерка Даша Квіткова постійно інтригує своїх підписників. Вона натякає на нові стосунки, однак, поки що не розсекречує можливого обранця. Блогерка часто отримує розкішні квіти. Проте, Даша Квіткова не зізнається, хто саме дарує їй такі презенти.

Нещодавно вона знову натякнула на нові стосунки. Блогерка опублікувала кадр, на якому усміхненою сидить у кав’ярні. “Кажуть, що по очах все видно. Тому це рубрика “не можу сказати, але ви можете відчути”, – загадково підписала світлину Даша Квіткова. Перед камерою вона постала усміхненою та щасливою.

Блогерка позувала у стильній кофті білого кольору та насолоджувалась гарячим напоєм. Саме так Даша Квіткова натякнула, що більше не самотня. Цілком можливо, що вона перебувала у кав’ярні зі своїм новим коханим. Поки що блогерка не поспішає ділитись всіма подробицями особистого життя.

Підписники відразу засипали її приємними словами та компліментами. Вони заявили, що останнім часом Даша Квіткова виглядає дуже щасливою. Також фоловери побажали блогерці успіхів в особистому житті. Вони з нетерпінням чекають, коли Даша Квіткова розповість про нові стосунки та покаже свого коханого.

Читайте також: Оля Полякова неочікувано похизувалась відпочинком в Африці


Не пропустіть