Потап розсекретив, як помстився папараці за постійне переслідування

Знаменитий український продюсер, репер та актор Потап вирішив розповісти, як помстився папараці за постійне переслідування. Подробицями зірка поділився у програмі “Життя відомих людей”.

За словами артиста, свої стосунки з Настею Каменських він ретельно приховував. Потап довгий час не зізнавався, що закрутив з виконавицею роман. Однак, надокучливі папараці завжди з’являлись у потрібних місцях та намагались викрити продюсера.

Постійне переслідування папараці неабияк розсердило Потапа. За його словами, репер почував себе дуже некомфортно. Одного разу чоловік вирішив помститись надокучливим папараці.

Потап заліз на їхній транспорт й розтоптав увесь дах авто. Про свій вчинок зірка українського шоу-бізнесу зовсім не жалкує. За словами артиста, йому дуже не подобається, коли хтось намагається щось дізнатись про особисте життя Потапа.

А ще знаменитий репер зізнався, що йому надзвичайно пощастило з дружиною. За словами артиста, Настя Каменських не зрівняється ні з однією жінкою. Для Потапа вона завжди буде коханою та особливою. Знаменитість вдячний долі за знайомство з Каменських та щасливе подружнє життя.

Читайте також: Іво Бобул розповів, як пережив смерть рідних людей


Не пропустіть