Іво Бобул розповів, як пережив смерть рідних людей

Іво Бобул, який є Народним артистом України, відверто розповів про смерть рідних людей. Подробицями чоловік поділився за лаштунками масштабного талант-шоу “Співають всі”.

Виконавець повідомив, що пандемія неабияк вплинула на його життя. Артист втратив багато рідних та друзів, які померли від коронавірусу.

Також Іво Бобул довгий час не виходив на сцену, адже через карантин були скасовані всі концерти. Перебуваючи вдома, артист зіштовхнувся з серйозними проблемами зі здоров’ям. У кровоносних судинах чоловіка утворились тромби. Тому він був вимушений перенести складну операцію.

Найбільше артист хвилювався за дружину та сина. Під час карантину Іво Бобул постійно ходив до магазину та переймався, щоб рідні не підхопили коронавірус.

А ще виконавець зізнався, що неабияк сумував за сценою. За словами чоловіка, саме на концерті він відчуває себе неймовірно щасливим. Іво Бобул живе сценою та не уявляє без неї свого життя.

Також Народний артист України дуже важко пережив смерть найближчих людей. Для чоловіка це був великий удар. Іво Бобул зізнався, що ніколи не відчував такої тривоги, як під час пандемії.

Читайте також: Ольга Сумська розповіла, як один з фанатів її переслідував та чатував біля під’їзду


Не пропустіть