Потап присвятив Насті Каменських романтичний ролик та показав спільні фото

Популярний український репер та продюсер Потап вирішив оригінально зізнатись в коханні своїй дружині. Він присвятив Насті Каменських романтичний ролик та показав спільні кадри. Публікація з’явилась на його сторінці в Instagram. Останнім часом Потап рідко ділиться спільними фото з дружиною. Однак, на цей раз репер приємно здивував мережу.

В ролику Потап показав, як разом з Настею Каменських займається спортом, відвідує різні заходи та відпочиває. Перед камерою подружжя позує зі щасливими усмішками. Всі фото супроводжує лірична композиція виконавця ILLAI під назвою “Залишилась”. Саме так Потап ще раз зізнався у коханні своїй дружині.

Він рідко демонструє почуття на публіку. Репер насолоджується сімейним життям з Настею Каменських та радіє кожній хвилині, проведеній з коханою. За короткий проміжок часу відео Потапа переглянула велика кількість фоловерів. У коментарях вони залишили чимало компліментів та приємних слів.

Підписники назвали Потапа й Настю Каменських чудовою парою, побажавши щастя в подружньому житті. Також фоловери додали, що реперу неабияк пощастило з дружиною. За їхніми словами, поруч з Настею Каменських репер має надзвичайно закоханий вигляд.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений ПОТАП (@realpotap)

Читайте також: Колишня дружина Володимира Остапчука зізналась, чи подала позов до суду проти шоумена


Не пропустіть