Потап показав, як виглядає його син від першого шлюбу

39-річний Потап (Олексій Потапенко) показав сина-підлітка. Музикант вперше за довгий час вийшов у світ з 12-річним Андрієм.

Хлопчик з’явився на світ в шлюбі музиканта з 43-річною Іриною Горовою. Вони розлучилися в 2014 році. Олексій бере участь у вихованні їх спільного сина.

Потапенко вперше зустрівся з сином після відпустки на Мальдівах. Зоряний тато відвів хлопчика на прем’єру української комедії «Божевільне весілля – 3». Репер вибрав розслаблений образ. Він одягнув синій лонгслів, джинси і шкіряну куртку. Син музиканта постав в чорній спортивній футболці і бомбері. Потапенко поклав руку на плече спадкоємцю. «Син», – гордо і лаконічно написав артист.

Шанувальників розчулив зворушливий сімейний портрет. Багато з них відзначили, що хлопчик помітно подорослішав. «Круті пацани», «На маму схожий», «Син за зростом скоро наздожене свого тата!», «Гордість татова», «Коли у вас з Настею дитина буде?», «Очі татові», «Такий великий вже! Наречений!», «Дуже приємне обличчя у хлопчика», «Ще 2-3 роки – і син буде вищий за тата. Красені!», «Ох і симпатяга!» – написали фоловери.

Читайте також: Відомий пластичний хірург розповів, як допоміг Потапу схуднути на 20 кілограм


Не пропустіть