Каньє Вест вирішив продати прикраси своєї дружини

43-річний американський репер має намір розпрощатися з усім, що нагадує йому про колишню кохану. Каньє Вест шукає ювелірів, яким зможе продати прикраси 40-річної Кім Кардаш’ян.

Виконавець хіта Stronger важко переживає розрив із зіркою реаліті-шоу. На нього тиснуть спогади про щасливий час, проведений разом з дружиною, а також подарунки, призначені для неї. Каньє купив матері своїх дітей коштовності, однак не встиг вручити їх через розлучення.

Останні два тижні музикант зустрічався з ювелірами в надії продати прикраси. Поки жодна угода не увінчалася успіхом. За словами друзів, Вест хоче рухатися далі, але жахливо пригнічений.

«Він дуже хотів зберегти шлюб, але у Кім увірвався терпець. Нещодавно Каньє сказав: “Я більше не хочу бути пов’язаний з брендом “Кардаш’ян”, я хочу забути минуле». Але видно, як йому важко, тому що він все ще любить Кім», – розповів інсайдер The Sun .

Вест уникає публічності після того, як всі дізналися про його розлучення. Папарацці ледь вдається спіймати репера в Каліфорнії. Музикант намагається якомога швидше переміщатися між будівлями і машиною, якщо виїжджає в Малібу або Лос-Анджелес у справах. Він ховає обличчя від камер під капюшоном або просто відвертається.

Проте очевидці розповіли, що Каньє позбувся найголовнішої прикраси. Його помітили біля дитячого центру Yeezy Christian Academy, куди він привіз сина Псалмі. На руці репера більше не було обручки. Кім зняла ювелірний виріб ще в січні.

Кардаш’ян остаточно дала зрозуміти, що не думає про возз’єднання з Вестом. Вона подала документи на розлучення через свого адвоката ще минулого тижня. За час шлюбу інстадіва і репер нажили майна на велику суму, яке планують поділити.

Читайте також: Вагітна дружина Віктора Павліка придбала новий автомобіль


Не пропустіть