Потап показав, як Настя Каменських проводить час з його 14-річним сином

Популярний український репер та продюсер Потап перебуває у щасливому шлюбі з Настею Каменських. Від першої дружини він має сина Андрія, якому виповнилось 14 років. Інколи Потап ділиться спільними фото з хлопцем. Він намагається брати активну участь у його вихованні та спільно проводити час.

Нещодавно репер показав, як Настя Каменських спілкується з 14-річним Андрієм. На сторінці в Instagram Потап опублікував рідкісну світлину. Він показав, як дружина проводить час з його сином. Настя Каменських та 14-річний Андрій позували за столом та снідали. Кадр був зроблений на кухні.

Можна помітити, що в Потапа та Насті Каменських дуже затишний будинок. Інтер’єр кухні виконаний у світлих тонах. Дружина репера позувала за столом та мило спілкувалась з його сином. Ще раніше Потап розповідав, що Настя Каменських перебуває у чудових стосунках з хлопцем.

“Сніданок 1+1 і я”, – підписав фото чоловік. Фоловери відразу вподобали нову світлину Потапа. У коментарях вони заявили, що в репера красива та простора кухня. А ще підписники додали, що Настя Каменських має чудовий підхід до дітей. Вони пораділи, що співачка перебуває в таких теплих стосунках з 14-річним сином свого чоловіка.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений ПОТАП (@realpotap)


Не пропустіть