Іраклі Макацарія вперше розповів, як дружина повідомила йому про вагітність

Популярний грузинський шоумен Іраклі Макацарія нещодавно вперше став батьком. Кохана дружина народила йому сина, якого пара назвала Георгієм. Бізнесмен не може натішитись батьківством. Він насолоджується кожною хвилиною, яку проводить з маленьким сином.

Нещодавно Іраклі Макацарія розповів, як дружина повідомила йому про вагітність. Зворушливими подробицями бізнесмен поділився у програмі “Слава+”. Іраклі Макацарія розповів, що вони планували вагітність. Однак, шоумен не міг повірити, що стане батьком, коли дізнався про особливий стан коханої.

За словами чоловіка, Єлизавета дуже оригінально повідомила йому про вагітність. Вона вручила коханому пакетик, в якому знаходились дитячі речі. Іраклі Макацарія відразу зрозумів, що стане батьком. Він не міг повірити в таке щастя та ледь стримував емоції.

А ще Іраклі Макацарія розповів, що був присутній на пологах. Раніше чоловік не планував цього робити. Однак, коли в його дружини розпочались пологи, шоумен просто не зміг піти. Він підтримував кохану в такий важливий момент та з нетерпінням чекав на народження малюка. Іраклі Макацарія зізнався, що ні на мить не жалкує про своє рішення.

Читайте також: Ілона Гвоздьова кардинально змінила зачіску


Не пропустіть