Потап ніжно привітав дружину з першою річницею весілля

Так, рівно рік тому, після тривалого роману, який закохані приховували від оточуючих, Потап та Настя Каменських нарешті одружилися.

У першу річницю шлюбу, український репер Олексій Потапенко ніжно привітав свою дружину. Чоловік був лаконічний та публічно подякував Насті за перший рік життя разом.

У своєму фотоблозі Потапенко оприлюднив чорно-білу світлину, на якій закохані позували під весільною аркою де перед цим давали одне одному обітниці. Дружина постала у білосніжній сукні, яка подчеркнула її стрункість, а Олексій вдягнув розкішний костюм кремового кольору.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Oleksii Potapenko (@realpotap)

З огляду на те, скільки прихильники подружжя чекали їх весілля, звісно, допис співака майже підірвав мережу. Лише за декілька годин чорно-біла фотографія назбирала 140 тисяч уподобань та більше 600 щирих та приємних компліментів.

Зауважимо, що за словами Потапа, у них з дружиною є романтична традиція в шлюбі. Коли вони святкують знакові дати, то дарують одне одному творчі подарунки. Можливо, найближчим часом репер оприлюднить нову пісню.


Не пропустіть