Популярний репер Потап показав свого батька

Знаменитий український репер та продюсер Потап дуже рідко показує своїх рідних. Найчастіше чоловік публікує світлини з коханою та деякими колегами. Не так давно Потап показав свого батька. З ним зірка з’явився на інтерв’ю у програмі “Світське життя”.

Батька артиста звати Андрій Олексійович. В інтерв’ю чоловік розсекретив, що є дуже творчою людиною. Він, навіть, написав декілька пісень. Деякі з них Андрій Олексійович записав на студії зі своєю свахою Лідією Каменських.

Також чоловік прокоментував творчість свого сина. За словами Андрія Олексійовича, він неабияк пишається Потапом. Йому подобається творчість сина та невістки. Фоловери відразу прокоментували інтерв’ю батька репера.

Вони повідомили, що Потап неабияк схожий до рідної людини. Зірка українського шоу-бізнесу зізнався, що вдячний батькові за його підтримку та розуміння. За словами чоловіка, рідна людина відіграє неабияку роль в його житті.

А ще батько Потапа розповів, про що йдеться в його піснях. За словами Андрія Олексійовича, він завжди пише про те, що непотрібно втрачати оптимізм та вміти радіти кожній хвилині свого життя.

Читайте також: Дмитро Комаров повідомив, чи розпочав будівництво дачі в Карпатах


Не пропустіть