Популярна телеведуча Кароліна Ашіон звинуватила колишнього генерального директора “1+1 медіа” Олександра Ткаченка в расизмі

Кароліна Ашіон, яка є однією з найпопулярніших українських телеведучих, вперше розповіла про відносини з Олександром Ткаченком. Жінка звинуватила колишнього генерального директора “1+1 медіа” в расизмі.

Про це Кароліна Ашіон повідомила на сторінці у Facebook. За словами телеведучої, шість років тому Олександр Ткаченко відмовив їй в участі кастингу ведучих для ранкового шоу.

Також Кароліна Ашіон зізналась, що чоловік неабияк її образив. Олександр Ткаченко натякнув жінці, що темношкірі люди не можуть мати ніякого відношення до телебачення.

Тоді телеведуча зі сльозами на очах повернулась додому. Однак, через шість років після такого неприємного інциденту жінка знову зустріла Олександра Ткаченка. Вона побачила його на львівському фестивалі Leopolis Jazz Fest.

Кароліна Ашіон чекала від чоловіка вибачення. Однак, Ткаченко знову образив телеведучу. Він заявив, що зовсім не шкодує про свої слова.

Чоловік не вибачився перед Кароліною Ашіон, а лише підтвердив колишню фразу. Також Олександра Ткаченка підтримувала дружина. Вона звинувачувала телеведучу та не хотіла її слухати.

Читайте також: Оля Полякова показала, як пройшло святкування дня народження її чоловіка


Не пропустіть