Помилки, які ми здійснюємо, коли качаємо сідниці

Сідниці знову стали трендом, про що говорять численні белфі (з англійської belfie перекладається як «селфі сідниць) дівчат з відпустки. На цій частині тіла хочуть заробити всі: від дієтологів і фітнес-тренерів до пластичних хірургів (зараз підтяжка сідниць вважається однією з найпопулярніших операцій).

Однак не всі дівчата готові на екстрені заходи і захоплюються тренуваннями, які не завжди ведуть до видимих результатів. Чому? Розбираємося в основних помилках.

Кількість повторів

Вправи з гумкою і присідання – цього, на жаль,  недостатньо, щоб прокачати сідничні м’язи. Повинно бути як мінімум 7-10 вправ, спрямованих на потрібну нам частину тіла, а повторів близько 15-20. Тільки тоді ви зможете отримати бажаний результат.

Ще одна порада від фітнес-тренерів – постійно міняйте вправи, так як у м’язів є пам’ять і через деякий час вони вже не починають сприймати звичні їм навантаження.

Ускладнення

У зоні сідниць дуже багато м’язів, щоб задіяти кожен з них, тренери радять робити вправи з обважнювачами. Таке навантаження діє в декілька разів ефективніше, а підходів можна робити трохи менше. Найбільш зручними будуть обважнювачі на ноги, які діють ефективно при стрибках навприсядки або при відведенні ноги назад. Ще їх часто використовують для підйому ноги назад із положення планки.

Харчування

Коли ми думаємо про те, що одного спорту достатньо для досягнення ідеальних результатів, то глибоко помиляємося. Якщо необхідно спалити жири і набрати м’язову масу, дієтологи радять дотримуватися збалансованого харчування, роблячи більший акцент на білки, овочі і невелику кількість жирів. Тільки за таких умов можна буде швидше позбутися від зайвого жиру і зробити сідниці більш пружними, а також позбутися від целюліту.

Джерело wday.ru
Не пропустіть