Почали вирощувати огірки новим способом і відчули різницю: урожай зріс удвічі

Моя подруга минулого року поділилася ноу-хау в галузі вирощування огірків. Якось розговорилися ми з нею, вона про посадки свої повідала. Я-то від посадок далека, але дещо, по дрібниці, на дачі вирощуємо. І яка ж дача без зелені і огірків?

Загалом, не будемо ходити навколо. Вперед, до нових способів вирощування огірків!

Великий врожай

Бажаєте отримати врожай, в два-три рази більший, ніж звичний? Тоді вирощуйте огірки “в ліжку”. Не лякайтеся, це назва така у нового способу.

Необхідно викопати круглу яму, укомплектувати її травою свіжоскошеною або бур’янами, полити, покрити землею, розрівняти.

Зробили? Відмінно! Тепер по колу посадіть огірки. Ідеальна відстань між посадками – 40-50 сантиметрів. І обов’язково поруч з кожною посадкою поставте невеликий дерев’яний прямокутник – тримач для розсади.

Через три тижні після того, як наша розсада починає сходити, доведеться подумати про те, куда її прив’язати. У центр грядки закопуємо товсту стійку палицю, можна металеву. Висота її – 3 метри, один з яких необхідно закопати, а 2, що залишилися, залишити на поверхні.

Впоралися? Чудово! А тепер робимо гачки, прикріплюємо їх до верхньої частини нашої палиці.

А тепер, згадуємо про ті дерев’яні прямокутники поруч з кожним огірком. До них прив’язуємо щільний шнур, скільки прямокутників, стільки і шнурів. І натягуємо шнури на наші гачки. Виходить ось так.

Коли огірки почнуть рости, пагони будуть витися навколо шнурів і поповзуть по них.

Такі огіркові грядки – ідеальна основа для багатого врожаю. В принципі, не так вже й складно зробити їх, як з’ясувалося. У подруги пішло зовсім небагато часу на виготовлення такої грядки. Я трохи повозитися, але тільки через те, що з самого початку взяла неправильні, занадто слизькі шовкові шнури.

Ми впевнені, у вас все вийде, друзі! Багатого огіркового врожаю вам!


Не пропустіть