Пінк відверто розповіла, як їй вдалося врятувати стосунки з обранцем

Американська виконавиця, авторка пісень й акторка Аліша Бет Мур, більш відома під псевдонімом Пінк, вирішила поділитися з шанувальниками історією свого кохання.

Варто нагадати, що з майбутнім обранцем Кері Гартом, дівчина познайомилась під час “2001 X Games”. Найцікавіше те, що протягом усього їх роману, чоловік двічі освідчувався співачці, втім вона постійно йому відмовляла, а вже у 2005 році Аліша особисто освідчилась Кері під час перегонів в Маммот-Лейкс, тримаючи в руках табличку з написом “Я не жартую”. Зокрема, протягом 15 років закохані регулярно розлучалися й відновлювали свої стосунки.

У своєму офіційному фотоблозі Аліша опублікувала допис у якому зізналася, що її шлюб з Кері врятувала сімейна терапія. За словами співачки, стосунки це одночасно жахливо й прекрасно, а інколи навіть нудно й страшно.

Пінк зазначила, що останнім часом все більше людей закочує очі, коли чує про те, що вони знову розходяться чи сваряться. Виконавиця додала, що сімейна терапія створена для зламаних людей, які бажають відчути себе нарешті щасливими. В кінці красуня звернулась до свого обранця й публічно освідчилась йому в коханні.

Шанувальники, зі свого боку, побажали парі, аби у них усе владналося й вони були завжди щасливими разом.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от P!NK (@pink)

Читайте також: Як діти переносять коронавірус: співачка Пінк детально описала симптоми у її сина


Не пропустіть